FC Barcelona zainteresowana przedłużeniem umowy z obrońcą

Marcos Alonso
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marcos Alonso

FC Barcelona w trakcie letniego okna transferowego pozyskała na zasadzie wolnego transferu Marcosa Alonso z Chelsea. Marca podaje natomiast, że władze Blaugrany są już zdecydowane na przedłużenie kontraktu z zawodnikiem.

  • FC Barcelona myślami jest juz przy zatrzymaniu swoich kluczowych zawodników na dłużej
  • Marca podała, że władze wicemistrzów Hiszpanii chcą przedłużyć kontrakt z Marcosem Alonso
  • Obecna umowa 31-latka obowiązuje tylko do końca sezonu

Marcos Alonso na dłużej w FC Barcelonie?

FC Barcelona latem przeszła solidną przebudowę składu. Katalończycy wzmocnili się na kilku pozycjach. Jednym z graczy, który przekonał działaczy teamu z Camp Nou do kontynuowania z nim współpracy, jest Marcos Alonso.

Marca przekonuje, że władze klubu z Camp Nou już są myślami o parafowaniu nowego kontraktu z zawodnikiem. Obecna umowa piłkarza wygasa z końcem czerwca przyszłego roku.

Zobacz także:

Francja w szoku, Benzema nie zagra na mistrzostwach świata
Karim Benzema

Karim Benzema nie zagra na mistrzostwach świata. Uraz, jakiego piłkarz Realu Madryt nabawił się na sobotnim treningu, okazał się jeszcze poważniejszy, niż przypuszczano. Taką informację przekazał wieczorem dziennik “Le Parisien”. Karim Benzema nie zagra na mistrzostwach świata Francuz nie grał także na mundialu cztery lata temu Wcześniej wydawało się, że opuści tylko inauguracyjny mecz przeciwko

Czytaj dalej…

Wiadomo, że Barca już latem chciała związać się z zawodnikiem kontraktem na trzy sezony. Przeszkodą okazała się jednak niepewna sytuacja finansowa Katalończyków. W związku z tym zdecydowano się na podpisanie umowy na okres 12 miesięcy.

Wierząc doniesieniom hiszpańskich mediów, dzisiaj FC Barcelona ma możliwość podpisaniem z zawodnikiem kontraktu do 2025 roku. Wiadomo, że władze wicemistrzów La Liga chcą z tego wariantu skorzystać. Chociaż rozważana jest także możliwość podpisania umowy do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

31-letni zawodnik w tej kampanii wystąpił łącznie w 12 meczach, z czego w siedmiu w La Liga. Marcos Alonso strzelił w nich jednego gola.

Czytaj więcej: Barcelona rozważa sprzedaż młodego skrzydłowego

Komentarze