“Do wygrania jest sześć trofeów i chcemy mieć wszystkie u siebie”

Carlo Ancelotti
fot. PressFocus Na zdjęciu: Carlo Ancelotti

Real Madryt lada moment zacznie nowy sezon. Tymczasem kilka zdań w rozmowie z Uefa.com przekazał trener Carlo Ancelotti, który jednoznacznie stwierdził, że Królewscy chcą zdobywać w trakcie kampanii 2022/2023 wszystkie możliwe trofea.

  • Real Madryt już w przyszłym tygodniu oficjalnie zacznie nowy sezon
  • W pierwszym meczu w nowej kampanii Królewscy zagrają z Eintrachtem Frankfurt o superpuchar Hiszpanii
  • Przed starciem ze zwycięzcą Ligi Europy o celach na nowy sezon wypowiedział się trener Los Blancos

Real chce wygrać wszystko, co się da

Real Madryt pierwsze trofeum będzie mógł wygrać już niebawem, gdy zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt w starciu o Superpuchar Europy. Oprócz tego do wygrania gigant La Liga będzie miał także mistrzostwo Hiszpanii, Copa del Rey, Superpuchar Hiszpanii, Ligę Mistrzów i Klubowe Mistrzostwo Świata.

– Nasza pozycja przed Superpucharem jest nieco gorsza niż Eintrachtu, który rozpoczyna sezon wcześniej, ale zagramy o zwycięstwo – przekonywał Carlo Ancelotti cytowany przez Uefa.com.

Zobacz także:

– Patrzymy tylko w przyszłość. Zwycięstwa z zeszłego sezonu wzmacniają naszą pewność siebie, ale musimy skupić się na nadchodzących meczach – zaznaczył opiekun Realu Madryt.

– W tym sezonie jest mamy sześć trofeów do wygrania i chcemy mieć każde z nich u siebie – zakończył Włoch.

Królewscy starcie o Superpuchar Hiszpanii rozegraj 10 sierpnia. Mecz odbędzie na Stadion Helsingin olympiastadion w Helsinkach.

Czytaj więcej: Real Madryt sprzedał swojego napastnika

Komentarze