Absencja gwiazdy Barcy się wydłuża. Występ w Klasyku pod znakiem zapytania

Ousmane Dembele od wielu tygodni leczy kontuzję mięśniową, której nabawił się w meczu z Gironą. Dziennikarze Catalunya Radio przekazali, że rekonwalescencja Francuza się przedłuża i może on nie być gotowy na starcie z Realem Madryt w pucharze Króla.

Ousmane Dembele
Pressfocus Na zdjęciu: Ousmane Dembele
  • Ousmane Dembele pod koniec stycznia doznał poważnej kontuzji mięśniowej
  • Pierwotnie skrzydłowy miał być gotowy do gry na kwietniowy mecz z Realem Madryt
  • Rekonwalescencja Francuza wydłuża się i może on nie zdążyć na Klasyk

Wydłuża się powrót do zdrowia Ousmane Dembele

W przeszłości Ousmane Dembele miał wiele problemów z kontuzjami, które zniknęły wraz z objęciem sterów FC Barcelony przez Xaviego. Francuz przez dłuższy czas nie łapał urazów, ale niestety pech powrócił w starciu z Gironą. Skrzydłowy doznał kontuzji mięśniowej, która wykluczyła go z gry na wiele tygodni.

Lekarze klubowi nie chcą przyspieszać powrotu na murawę Francuza, zwłaszczazwłaszcza że na jego absencji na szczęście zbytnio nie ucierpiały wyniki. W buty Dembele wskoczył Raphinha, który udanie zastępuje 25-latka. Wiele wskazywało na to, że skrzydłowy będzie gotowy do gry na kwietniowy Klasyk w pucharze Króla. Najnowsze informacje Catalunya Radio poddają to jednak pod wątpliwość. 

Dziennikarze poinformowali, że doszło do lekkiego regresu w postępach w leczeniu Dembele, a Blaugrana nie jest pewna, czy skrzydłowy zdąży wykurować się na mecz z Realem Madryt w ramach pucharu Króla. Wiele wskazuje na to, że mimo wszystko Barca będzie musiała w nim dalej radzić sobie bez 25-latka.

Sprawdź: Media: wielkie wzmocnienie Barcelony przed El Clasico

Komentarze