Asensio oczekuje większych pieniędzy od Realu

Wciąż trwają negocjacje między Realem Madryt a Marco Asensio. Priorytetem skrzydłowego jest pozostanie w klubie, natomiast oczekuje atrakcyjniejszej finansowo oferty.

Marco Asensio
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marco Asensio
  • Kontrakt Marco Asensio wygasa po sezonie
  • Real Madryt prowadzi negocjacje w sprawie kontynuowania współpracy
  • Skrzydłowy chce zarabiać sześć milionów euro rocznie

Real Madryt nie ceni Asensio wystarczająco wysoko?

Real Madryt od pewnego czasu prowadzi negocjacje w sprawie nowych kontraktów swoich zawodników. W tej grupie jest Marco Asensio, którego władze Królewskich chcą zatrzymać w zespole na dłużej.

W ostatnich dniach pojawiły się natomiast wątpliwości dotyczące jego przyszłości w Madrycie. Priorytetem samego skrzydłowego jest dalsza gra dla mistrza Hiszpanii, natomiast nie jest on zamknięty na propozycje z innych klubów. W kontekście ewentualnej przeprowadzki reprezentanta Hiszpanii mówi się o FC Barcelonie, Arsenalu czy Milanie.

Asensio jest zdenerwowany na Carlo Ancelottiego, który w poprzednich meczach regularnie sadzał go na ławce rezerwowych. Nie jest również usatysfakcjonowany dotychczasowymi propozycjami ze strony Realu Madryt, który nie chce proponować więcej, niż cztery miliony euro rocznie. Sam zawodnik chce natomiast zarabiać nawet sześć milionów euro za sezon gry, co aktualnie przewyższa możliwości Królewskich.

Zobacz również:

Juventus marzy o mistrzu świata z Atletico
Rodrigo de Paul

40 milionów euro wystarczy, by przekonać Atletico? Rodrigo de Paul trafił do Atletico Madryt latem 2021 roku. Odchodził z Udinese Calcio jako gwiazda Serie A, ktoś, kto z miejsca przebije się do pierwszego składu drużyny. Reprezentant Argentyny jak dotąd nie odnalazł się jednak w pełni w La Lidze. Z rzadka prezentuje tam formę znaną z

Czytaj dalej…

Komentarze