Ancelotti odniósł się do spekulacji. “Kocham ich, ale to mnie cieszy”

Na sobotniej konferencji prasowej przed spotkaniem Real Madryt - Real Valladolid w 27. kolejce La Liga Carlo Ancelotti mówił nie tylko o zbliżającym się meczu. Szkoleniowiec Królewskich odniósł się do niezwykle ważnej kwestii.

Carlo Ancelotti (Real Madryt - Liverpool FC)
PressFocus Na zdjęciu: Carlo Ancelotti (Real Madryt - Liverpool FC)
  • Carlo Ancelotti był obecny na konferencji przed meczem Real Madryt – Real Valladolid
  • Włoski trener mówił nie tylko o zbliżającym się pojedynku w 27. kolejce La Liga
  • Doświadczony szkoleniowiec wypowiedział się na temat doniesień łączących go z reprezentacją Brazylii

Real. Ancelotti odnosi się do plotek i mówi o przyszłości

Carlo Ancelotti w lecie odejdzie z Realu Madryt i zostanie szkoleniowcem reprezentacji Brazylii? Od dłuższego czasu włoski trener jest łączony z pracą z kadrą Canarinhos – federacja z Kraju Kawy ma być tak zdeterminowana w walce o podpis 63-latka, że na razie powierzyła wyniki drużyny tymczasowemu opiekunowi.

Jednak czy Ancelotti, którego kontrakt na Santiago Bernabeu obowiązuje do czerwca 2024 roku, a więc do końca następnego sezonu, po zakończeniu obecnych rozgrywek może zmienić pracodawcę? Włoch wypowiedział się w tej kwestii.

– Rzeczywistość jest taka, że reprezentacja Brazylii chce, bym przejął jej stery, co mnie bardzo cieszy. Ale pragnę wypełnić i uszanować mój obecny kontrakt. Kocham Real Madryt. Emerytura po Madrycie? Nie mogę tego dzisiaj potwierdzić. Zostanę tutaj, dopóki Real Madryt mnie nie puści.

Jeżeli obecnie nie trwają żadne pozakulisowe rozmowy, wiele wskazuje na to, że Ancelotti może pozostać na Bernabeu do końca obecnej umowy.

Komentarze