Dyrektor TVP Sport wskazał faworyta do objęcia kadry biało-czerwonych

Czesław Michniewicz
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Zwolnienie Czesława Michniewicza to obecnie temat numer jeden w polskich mediach. Media wymieniają już możliwych następców selekcjonera. Swoje typy przekazał również dyrektor TVP Sport – Marek Szkolnikowski.

  • W czwartek z posadą selekcjonera reprezentacji Polski pożegnał się Czesław Michniewicz
  • Trwają poszukiwania nowego trenera biało-czerwonych
  • Swojego faworyta wskazał dyrektor TVP Sport – Marek Szkolnikowski

Dwóch mocnych kandydatów na miejsce Michniewicza

Trwają już poszukiwania następcy Czesława Michniewicza. Selekcjoner reprezentacji Polski został w czwartek oficjalnie zwolniony przez Cezarego Kuleszę. Na razie nie wiadomo, kto może objąć jego posadę. Potencjalnych kandydatów jest wielu, dlatego też wybór nie będzie należał do najłatwiejszych. 

Na to, którzy trenerzy mają największe szanse na współpracę z biało-czerwonymi wskazał dyrektor TVP Sport – Marek Szkolnikowski. Jego zdaniem największe szanse na to mają obecnie Nenad Bjelica i Vladimir Petkovic. 

– Odsiewając wszystkich egzotycznych prawdziwków, którzy zgłaszają swoją kandydaturę przy każdej możliwej okazji, wysoko stoją akcje Petkovicia i Bjelicy. Ciekawy byłby Martinez jako dyrektor techniczny wszystkich reprezentacji. Bento raczej nie. Casting rozpoczęty, zabawa na całego – napisał na Twitterze dyrektor TVP Sport. 

Dziennikarze TVP Sport zdążyli już w tej kwestii skontaktować się z Nenadem Bjelicą. Chorwat odpowiedział, że do tej pory nie było żadnych kontaktów z PZPN-em. W latach 2016-2018 pełnił on funkcję trenera Lecha Poznań. Od sierpnia poszukuje klubu. 

Komentarze