Ładne słowa Szczęsnego o Krychowiaku. “Miałem zaszczyt wspólnej gry ze swoim przyjacielem”

Wojciech Szczęsny w mediach społecznościowych zamieścił wpis skierowany do Grzegorza Krychowiaka, który zakończył reprezentacyjną karierę. - Dziękuję za tę piękną, wspólną podróż - napisał golkiper Juventusu na Instagramie.

Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
IMAGO / Mikołaj Barbanell / ZUMA Wire Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny
  • Grzegorz Krychowiak zawiesił buty na kołku w reprezentacji Polski
  • Kadrowicze dziękują pomocnikowi za dzielenie szatni w drużynie narodowej
  • Szczególną relację z 33-latkiem ma Wojciech Szczęsny, który zamieścił wpis na ten temat

“Razem cieszyliśmy się z pięknych chwil i razem przeżywaliśmy porażki”

Wojciech Szczęsny to kolejny po m.in. Robercie Lewandowskim reprezentant Polski, który w mediach społecznościowych podziękował Grzegorzowi Krychowiakowi za wspólną grę. Golkiper Juventusu przyjaźni się z piłkarzem Abha Club również prywatnie i skierował w jego stronę piękne słowa.

19 lat miałem zaszczyt wspólnej gry z orzełkiem na piersi ze swoim przyjacielem! Razem cieszyliśmy się z pięknych chwil i razem przeżywaliśmy nasze najgorsze porażki. Zaczynaliśmy w 2004 roku, w Ciechanowie, potem autokarem jeździliśmy po całej Europie wspólnie marząc, by kiedyś zagrać w pierwszej reprezentacji – napisał Wojciech Szczęsny na portalu społecznościowym Instagram.

Grzesiu to marzenie spełnił 100 razy. Za każdym razem dając z siebie 100%. I za to należy mu się ogromny szacunek! Krycha, Ty wiesz, że jak żyje nie powiem o Tobie miłego słowa, bo taka jest już natura naszej przyjaźni, ale za tę piękną, wspólną podróż DZIĘKUJĘ! – dodał bramkarz Juventusu.

Komentarze