Lewandowski bez powołania do kadry? “Zastanowiłbym się”

"Zastanowiłbym się nad tym, czy Robert Lewandowski na październik nie powinien wziąć od kadry wolnego. Oczywiście po konsultacji z piłkarzem" - powiedział Mateusz Borek w programie "Moc Futbolu" na antenie "Kanału Sportowego".

Robert Lewandowski
IMAGO / Norbert Barczyk / PressFocus / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski nie może zaliczyć ostatniego okresu do udanych
  • Napastnik jest ewidentnie bez formy, do której dotychczas przyzwyczaił
  • Ciekawy głos w sprawie zabrał Mateusz Borek

Bez Lewego?

Robert Lewandowski jest jednym z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszym symbolem reprezentacji Polski w ostatnich dziesięciu latach. Kadra z 35-letnim napastnikiem nie odniosła jednak sukcesów, jakich od niej oczekiwano. Z kolei sam Lewandowski w ostatnich miesiącach nie dawał zespołowi narodowemu tyle, ile od niego oczekują kibice. Ciekawy głos ws. przyszłości kapitana reprezentacji Polski zabrał Mateusz Borek na antenie “Kanału Sportowego”.

Zastanowiłbym się nad tym, czy Robert na październik nie powinien wziąć od kadry wolnego. Oczywiście po konsultacji z piłkarzem. Może warto sprawdzić inne warianty, a nie być ciągle zależnym od jednego piłkarza – powiedział doświadczony komentator w programie “Moc Futbolu” na antenie “Kanału Sportowego”.

Czy Robert Lewandowski powinien być powołany na najbliższe zgrupowanie kadry?

Tak, nie ma innej opcji 24%
Nie, nic już tej kadrze nie daje 76%
206+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, nie ma innej opcji
  • Nie, nic już tej kadrze nie daje

Czytaj więcej: Zbigniew Boniek dla Goal.pl: Santos podobno żałował, że nie został zwolniony wcześniej, bo mógł zarobić w Arabii

Komentarze