Probierz rozmawiał z Krychowiakiem. Stąd decyzja o rozstaniu z reprezentacją

Grzegorz Krychowiak nie znalazł się na szerokiej liście powołanych na najbliższe zgrupowanie. Michał Probierz rozmawiał z pomocnikiem na temat tej sytuacji i stąd decyzja 33-latka o zawieszeniu butów na kołku w reprezentacji - donosi Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Grzegorz Krychowiak
Obserwuj nas w
IMAGO / Łukasz Grochala / Cyfrasport / Newspix.pl Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Grzegorz Krychowiak niespodziewanie zakończył karierę w kadrze narodowej
  • Pomocnik po rozegraniu stu meczów z orzełkiem na piersi zawiesił buty na kołku
  • Michał Probierz miał okazję rozmawiać z 33-latkiem przed ogłoszeniem jego decyzji

Krychowiak żegna się z kadrą, odbył rozmowę z selekcjonerem

Jak grom z jasnego nieba spadła na nas wieść o zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Grzegorza Krychowiaka. Takiej decyzji defensywnego pomocnika nikt się nie spodziewał. – Przyszedł czas, żeby powiedzieć dziękuję – napisał zawodnik Abha Club na swoim Instagramie.

POLECAMY TAKŻE

Były piłkarz Sevilli, Paris Saint-Germain czy Girondins Bordeaux w koszulce z orzełkiem na piersi zdążył rozegrać 100 spotkań. Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl” zdradził kulisy zaskakującej decyzji doświadczonego pomocnika, który odbył rozmowę z Michałem Probierzem.

Michał Probierz nie umieścił Grzegorza Krychowiaka na szerokiej liście powołanych na najbliższe zgrupowanie. Selekcjoner zadzwonił do 33-latka. Panowie porozmawiali na temat sytuacji stąd dzisiejsze pożegnanie Krychy – wyjaśnił dziennikarz portalu “Meczyki.pl”, Tomasz Włodarczyk.

Komentarze