PZPN blisko zatrudnienia nowego współpracownika dla Fernando Santosa

Reprezentacja Polski wkrótce zacznie zgrupowanie przed meczami eliminacyjnymi do Euro 2024. Dziennikarz Sebastian Staszewski z Interia Sport podał natomiast, że blisko porozumienia z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, jest Grzegorz Mielcarski. Były reprezentant Polski ma zostać jednocześnie członkiem sztabu szkoleniowego Fernando Santosa.

Grzegorz Mielcarski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Grzegorz Mielcarski
  • Reprezentacja Polski w marcu rozegra dwa mecze w ramach eliminacji do mistrzostw Europy
  • Dziennikarz Sebastian Staszewski podał, że blisko nawiązania współpracy z PZPN-em jest Grzegorz Mielcarski
  • 51-latek ma zostać członkiem sztabu szkoleniowego Biało-czerwonych

Mielcarski wzmocni sztab reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski w tym miesiącu rozegra spotkania eliminacyjne do Euro 2024 z Czechami oraz Albanią. Pierwszą z potyczek Biało-czerwoni rozegrają na wyjeździe. Drugi mecz ma odbyć się na PGE Narodowym w Warszawie.

Dziennikarz Sebastian Staszewski ujawnił natomiast, że blisko porozumienia z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, jest Grzegorz Mielcarski. Były reprezentant Polski ma zostać jednym z członków sztabu szkoleniowego Biało-czerwonych dowodzonego przez Fernando Santosa.

“Negocjacje PZPN z Grzegorzem Mielcarskim są na ostatniej prostej. Porozumienie jest blisko, więc szansa na to, że 51-latek jednak dołączy do sztabu Fernando Santosa, jest duża. Piłka – jak słyszę – jest po stronie “Mielcara”, który raczej… nie spudłuje” – napisał znany żurnalista na Twitterze.

Mielcarski ostatnio był zatrudniony jako ekspert piłkarski i komentator w CANAL+. 51-latek w przeszłości rozegrał 10 meczów w reprezentacji Polski. Bronił barw między innymi takich klubów jak FC Porto, czy AEK Ateny.

Czytaj więcej: Puchar Biedronki i dyskusja o przyszłości Van den Broma. Co sądzi środowisko?

Komentarze