Pożegnanie Fabiańskiego zobaczy komplet widzów? Bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki

Kibice reprezentacji Polski
Kibice reprezentacji Polski fot. PressFocus

W najbliższą sobotę reprezentacja Polski zmierzy się z San Marino w meczu w ramach eliminacji do mistrzostw świata z San Marino. Czy są jeszcze dostępny bilety na to starcie? Jak się ceny wejściowek na pożegnalny występ Łukasz Fabiańskiego z drużyną narodową?

  • Reprezentacja Polski w najbliższą sobotę rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do mistrzostw Europy
  • Rywalem Biało -czerwonych będzie San Marino
  • Na trybunach PGE Narodowego pojawi się mniej więcej 58 tysięcy widzów

Polska przy wypełnionym po brzegi stadionie zagra z San Marino

Reprezentacja Polski 9 października będzie chciała wrócić na zwycięski szlak w boju z sanmaryńczykami. W ostatnim spotkaniu Biało-czerwoni zremisowali rzutem na taśmę z Anglią. Tymczasem w boju z San Marino w minionym miesiącu Polska wygrała przekonująco aż 7:1.

Wszystko wskazuje na to, że na trybuna PGE Narodowego pojawi się w sobotę komplet widzów. W systemie zamawiania biletów na stronie bilety.laczynaspilka.pl nie ma już wejściówek na mecz z udziałem z reprezentacji Polski.

Chociaż pojawiały się głosy, że ceny biletów na spotkanie z udziałem podopiecznych Paulo Sousy są za drogie, to nie ostatecznie i tak wszystkie miejsca będą zajęte w trakcie sobotniej batalii. Wyprzedane zostały bilety zarówno za 90 złotych, jak i te najdroższe za 160 złotych. Do dyspozycji kibiców były także wejściowki 120 złotych, które również znalazły swoich nabywców.

W tabeli grupy I aktualnie liderem są wicemistrzowie Europy. Anglicy legitymują się bilansem 16 punktów. W sześciu spotkaniach zdobyli 18 bramek, tracąc zaledwie dwie. Na drugiej pozycji zadomowiła się Albanią z 12 oczkami, a lokatę niżej jest Polska z 11 punktami.

Czytaj więcej: Zwycięstwo obowiązkiem. Kiedy i o której mecz Polska – San Marino?

Komentarze