Piszczek o pracy w reprezentacji Polski: czekam

Łukasz Piszczek
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Piszczek

Łukasz Piszczek podczas studia przedmeczowego na platformie Viaplay przyznał, że spotkał się już z Fernando Santosem w sprawie pracy w reprezentacji Polski. Na razie jednak żadne decyzje nie zostały podjęte.

  • Piszczek spotkał się z Santosem
  • Były reprezentant czeka na odpowiedź Portugalczyka
  • Santos wciąż nie skompletował sztabu

Piszczek spotkał się z Santosem i czeka na odpowiedź

Fernando Santos został selekcjonerem reprezentacji Polski już dwa tygodnie temu, ale wciąż nie podjął ostatecznej decyzji, kto dołączy do jego sztabu. Według mediów 7 lutego portugalski szkoleniowiec ma przeprowadzić się do Warszawy, a wtedy zdecydować o wyborze asystentów.

Wśród kandydatów na to stanowisko od samego początku wymieniany jest Łukasz Piszczek. 66-krotny reprezentant Polski podczas studia przedmeczowego na platformie Viaplay został zapytany przez Radosława Przybysza o możliwość pracy z kadrą.

Piszczek przyznał, że wciąż czeka na odpowiedź i zdradził, że jest po spotkaniu z Fernando Santosem. – Tak daleko bym nie szedł. Spotkałem się z trenerem, ale na razie on musi mieć swoje przemyślenia na to, jak to ma wyglądać i ja czekam – odparł.

Reprezentacja Polski pierwszy mecz pod wodzą Fernando Santosa zagra 24 marca w Pradze z Czechami. Będzie to także pierwszy mecz Biało – Czerwonych w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Trzy dni później podopieczni portugalskiego szkoleniowca zagrają z Albanią.

Zobacz również: Marciniak postawił sobie cel. Chce poprowadzić finał

Komentarze