Oficjalnie: znany ostatni rywal Polaków przed mundialem w Katarze

Polska - Chile
fot. PressFocus Na zdjęciu: Polska - Chile

Reprezentacja Polski zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezesa PZPN Cezarego Kuleszy tuż przed startem mistrzostw świata w Katarze rozegra spotkanie kontrolne z Chile. Mecz odbędzie się 16 listopada na PGE Narodowym w Warszawie.

  • Reprezentacja Polski przed startem mistrzostw świata rozegra jedno spotkanie
  • 16 listopada Biało-czerwoni zagrają z Chile
  • Próbę generalną przed mundialem Robert Lewandowski i spółka zaliczą w starciu na PGE Narodowym

Polska zagra z Chile w ostatnim teście przed imprezą roku

Reprezentacja Polski ma za sobą niezłe wrzesniowe zgrupowanie. W jego trakcie Biało-czerwoni przegrali z Holandią (0:2), a też pokonali Walię (1:0). Biało-czerwoni są jednocześnie pewni rozstawienia w pierwszym koszyku w trakcie losowania grup eliminacyjnych do Euro 2024. Tymczasem oficjalnie został potwierdzony ostatni rywal podopiecznych Czesława Michniewicza przed mundialem w Katarze.

Biuro prasowe Polskiego Związku Piłki Nożnej potwierdziło wcześniejsze informacje prezesa Cezarego Kuleszy. Tym samym reprezentacja Polski przed wylotem do Kataru zmierzy się z Chile. Spotkanie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Mecz odbędzie 16 listopada.

Starcie z Chile będzie dla ekipy Czesława Michniewicza ostatnim testem przed spotkaniem mundialowym z Meksykiem. Biało-czerwoni po raz ostatni mieli okazję mierzyć się z Chilijczykami w 2018 roku. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2.

Reprezentacja Polski w trakcie mistrzostw świata w Katarze będzie rywalizować w grupie C. Oprócz Meksyku rywalami Biało-czerwonych będą także Arabia Saudyjska i Argentyna.

Czytaj więcej: Polacy z odmiennym nastawieniem, Szczęsny bohaterem!

Komentarze