Media: Piszczek coraz bliższy dołączenia do sztabu Santosa

Łukasz Piszczek
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Piszczek

Wciąż nie mamy pewności, kto finalnie dołączy do sztabu szkoleniowego Fernando Santosa w reprezentacji Polski. Sebastian Staszewski informuje, że Łukasz Piszczek jest na dobrej drodze, by zostać współpracownikiem nowego selekcjonera.

  • Piszczek coraz bliższy dołączenia do sztabu reprezentacji
  • Sytuacja Kaczmarka pozostaje otwarta
  • W kadrze może znaleźć się też miejsca dla Mielcarskiego

Kto dołączy do sztabu Fernando Santosa?

Minęło już kilka dni od zaprezentowania nowego selekcjonera przez Polski Związek Piłki Nożnej. Czesława Michniewicza zastąpił ostatecznie Fernando Santos, choć długo wydawało się, że Biało-Czerwonych w eliminacjach do EURO 2024 może poprowadzić Paulo Bento czy Vladimir Petković.

Wciąż nie wiadomo jednak, kto znajdzie się w sztabie szkoleniowym Fernando Santosa. Od samego początku mówi się, że może to być Łukasz Piszczek oraz Tomasz Kaczmarek. Najnowsze informacje w tej sprawie przekazał Sebastian Staszewski, który dodał, że w reprezentacji Polski może znaleźć się też miejsce dla Grzegorza Mielcarskiego.

– Łukasz Piszczek jest bardzo blisko dołączenia do sztabu Fernando Santosa. Sprawa Tomasza Kaczmarka pozostaje natomiast otwarta. Do tego na liście pojawiło się kolejne nazwisko: Grzegorz Mielcarski. PZPN już z nim rozmawiał, ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – napisał w mediach społecznościowych dziennikarz Interii.

Reprezentacja Polski eliminacje do nadchodzących Mistrzostw Europy rozpocznie od marcowych meczów z Czechami oraz Albanią. Ponadto w grupie Biało – Czerwonych znalazły się jeszcze drużyny narodowe Wysp Owczych oraz Mołdawii.

Zobacz również: Piszczek asystentem Santosa? Zdecydowane słowa byłego reprezentanta Polski

Komentarze