Kulesza dokonał wyboru. “Weszło” zdradza nazwisko nowego selekcjonera

Na środowej konferencji prasowej pojawi się nowy selekcjoner reprezentacji Polski. "Weszło" zdradza, że Cezary Kulesza zdecydował się na Michała Probierza.

Michał Probierz
fot. Imago/KAMIL SWIRYDOWICZ / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie zaprezentowany podczas środowej konferencji
  • “Weszło” przekonuje, że Cezary Kulesza zdecydował się na Michała Probierza
  • W minionym tygodniu PZPN zwolnił Fernando Santosa

Kluczowa decyzja została podjęta

Po wrześniowym zgrupowaniu Polski Związek Piłki Nożnej zakończył współpracę z Fernando Santosem. W ostatnich dniach trwały natomiast prace nad znalezieniem odpowiedniego następcy. Czasu nie było wiele, gdyż już za niespełna miesiąc odbędą się kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

W mediach przewijały się głównie trzy nazwiska – Michał Probierz, Marek Papszun oraz Jan Urban. Każdy z nich miał swoje mocne strony, a wybór Cezarego Kuleszy opierać się miał właśnie na jednym z tych kandydatów. Podczas środowej konferencji prasowej zostanie zaprezentowany nowy selekcjoner. “Weszło” nie ma wątpliwości – Kulesza zdecydował się na Probierza!

Za Probierzem miało bowiem przesądzić doświadczenie w pracy selekcjonera. Od ponad roku zajmuje się on bowiem drużyną U21, z którą osiągał coraz lepsze wyniki. Papszun ma natomiast za sobą tylko jeden projekt, w związku z czym nie było pewności, czy poradzi sobie w zupełnie innym otoczeniu.

Zobacz również: Sensacyjny transfer Zielińskiego?! Gigant może skorzystać z okazji

Komentarze