Krychowiak lapidarnie odniósł się do braku powołania

Grzegorz Krychowiak to jeden z największych nieobecnych marcowych powołań Fernando Santosa do reprezentacji Polski na mecze eliminacji do mistrzostw Europy. Doświadczony zawodnik zaeragował na brak powołania wpisem w mediach społecznościowych.

Grzegorz Krychowiak
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Grzegorz Krychowiak nie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na spotkania z Czechami i Albanią
  • 33-letni piłkarz skorzystał z okazji, aby zareagować na brak powołania od Fernando Santosa
  • Biało-czerwoni pierwsze spotkanie w tym roku rozegrają 24 marca

Krychowiak pominięty przez Santosa

Grzegorz Krychowiak to zawodnik, na którego w ostatnich miesiącach spadała z różnych stron bardzo duża krytyka. Wielu ekspertów przekonywało, że czas tego zawodnika w kadrze dobiegł już końca. Mimo wszystko kolejni szefowie reprezentacji, nie widząc alternatywy, stawiali na Krychowiaka.

Następca Czesława Michniewicza nie zdecydował się jednak, aby obdarzyć kredytem zaufania doświadczonego pomocnika, grającego obecnie w Arabii Saudyjskiej. Fernando Santos wolał pominąć Krychowiaka, stawiając na młodszych graczy.

33-latek skorzystał z okazji dzięki mediom społecznościowym, aby odnieść się do braku powołania do drużyny narodowej. Krychowiak skomentował na Twitterze wpis na profilu Łączy Nas Piłka, w którym padło pytanie: “Tęsknisz za meczami reprezentacji Polski?”. Zawodnik odpisał lapidarnie: “Tak”.

Broniący obecnie barw Al-Shabab piłkarz w drużynie narodowej wystąpił 98 razy. Zdobył w nich pięć bramek. Debiutował w reprezentacji Polski w grudniu 2008 roku.

Czytaj więcej: Reprezentacja Polski. Fernando Santos o celach Biało-Czerwonych

Komentarze