Krychowiak i Piątkowski zakażeni koronawirusem!

Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak PressFocus

Wiadomo już, kto uzyskał pozytywne wyniki testu na obecność koronawirusa. Spośród piłkarzy są to Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Piątkowski. Zakażony jest także rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski.

Koronawirus – kolejne dwa przypadki w kadrze

W poniedziałkowy wieczór informowaliśmy, że w reprezentacji Polski pojawiły się nowe przypadki koronawirusa. Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego informował, że tylko jeden zawodnik uzyskał wynik pozytywny. Jednakże, po oświadczeniu rzecznika prasowego Polskiego Związku Piłki Nożnej wiemy już, że mowa o dwóch graczach.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że zarówno Kamil Piątkowski, jak i Grzegorz Krychowiak byli przewidywani jako członkowie wyjściowej jedenastki na mecz eliminacji mistrzostw świata z reprezentacją Anglii.

Pech nie opuszcza Paulo Sousy na początku jego przygody z Biało-czerwonymi. Już wcześniej odizolowani z powodu zakażenia koronawirusem zostali Łukasz Skorupski i Mateusz Klich. W poniedziałek okazało się również, że w prestiżowym starciu na Wembley udziału nie weźmie kapitan i największa gwiazda kadry, Robert Lewandowski. Pozostaje czekać na decyzję UEFA odnośnie możliwego występu Grzegorza Krychowiaka.

Anglia
Polska
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 31. marca 2021 20:41.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze