Kolejne zakażenia koronawirusem w reprezentacji Polski!

Trening reprezentacji Polski
Trening reprezentacji Polski PressFocus

Jak donosi Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego, w obozie reprezentacji Polski pojawiły się trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Polska – kolejny przypadek koronawirusa

Łukasz Olkowicz wyznał, że w obozie reprezentacji Polski pojawiły się trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Dotyczy to jednego zawodnika i dwóch członków sztabu szkoleniowego. Polski Związek Piłki Nożnej nie poinformował jeszcze, o którym z piłkarzy mowa.

Nie jest to pierwszy przypadek zakażenia na obecnym zgrupowaniu. Wcześniej od grupy zostali odizolowani Łukasz Skorupski i Mateusz Klich.

Biało-czerwoni rozpoczęli eliminacje do mistrzostw świata od remisu z Węgrami (3:3) i zwycięstwa nad Andorą (3:0). Już w środę czeka ich jednak prawdopodobnie najtrudniejsze spotkanie eliminacji, czyli wyjazd na Wembley. W starciu tym udziału nie weźmie również Robert Lewandowski. Kapitan naszej reprezentacji uszkodził więzadło poboczne prawego kolana. W grupie I liderują właśnie reprezentanci Anglii, którzy sięgnęli po zwycięstwo w dwóch pierwszych kolejkach kwalifikacji. Tyle samo – cztery – oczek, co Biało-czerwoni mają na koncie Węgrzy. Biorąc pod uwagę, że ich czeka relatywnie łatwe starcie na wyjeździe z Andorą, najbliższy mecz w Londynie może okazać się kluczowy w kontekście awansu podopiecznych Paulo Sousy na mundial.

Anglia
Polska
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 31. marca 2021 20:41.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze