Kibice reprezentacji Polski
Kibice reprezentacji Polski fot. Paweł Kot

Mecze reprezentacji Polski z kibicami już w październiku?

Według informacji Mikołaja Kruka z Radia Zet możliwe jest, że w październiku kibice zobaczą mecze reprezentacji Polski z trybun. Decyzję w tej sprawie ma podjąć Komitet Wykonawczy UEFA, który ma się zebrać przy okazji spotkania o Superpuchar Europy, który zaplanowany jest na 24 września.

Czytaj dalej…

Piłkarską reprezentację Polski w październiku czekają trzy mecze. Jedno spotkania towarzyskie Biało-czerwoni rozegrają w Gdańsku z Finlandią, co będzie miało miejsce już 7 października. Cztery dni później również w Grodzie Neptuna podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrają kolejny mecz, a rywalem polskiej ekipy będą Włosi. Tymczasem na 14 października zaplanowane jest starcie z Bośnią i Hercegowiną. Z ekipą Edina Dzeko i spółki Polacy zagrają we Wrocławiu.

Niewykluczone, że w wymienionych wyżej spotkaniach na trybunach będą mogli pojawić się kibice, co do tej pory ze względu na pandemię koronawirusa było niemożliwe. Jeśli zgoda zostanie wydana, to realny scenariusz zakłada, że trybuny będą mogły zostać zapełnione w 50 procentach pojemności danego obiektu.

Szansa na zapełnienie trybun w 50 procentach

– Jest szansa, że kibice obejrzą październikowe mecze reprezentacji Polski z trybun! Zdecyduje o tym komitet wykonawczy UEFA, który zbierze się przy okazji Superpucharu Europy 24.09. Zgoda może oznaczać zapełnienie nawet do 50% poj. trybun na mecze z FIN, ITA i BiH – napisał Mikołaj Kruk z Radia Zet i Eleven Sports na łamach Twittera.

Komentarze