Ekspert wskazał kandydata do środka pola. “Skoro sprawdził się Salamon, to go też można sprobować”

Reprezentacja Polski w pewnym stopniu zmazała plamę z Pragi po przegranym spotkaniu z Czechami (1:3) w konfrontacji z Albanią (1:0). W powszechnej opinii jedną z jaśniejszych postaci w szeregach Biało-czerwonych był Bartosz Salamon. Tymczasem Michał Żewłakow w podsumowaniu spotkania Polska - Albania w CANAL+ Sport wskazał zawodnika, którego widziałby w kadrze.

Michał Żewłakow
fot. PressFocus Na zdjęciu: Michał Żewłakow
  • Po meczowych spotkaniach reprezentacji Polski eksperci oceniają się występy Biało-czerwonych
  • Michał Żewłakow w audycji o meczu kadry w CANAL+ Sport na platformie YouTube ujawnił, kogo widziałby w kadrze
  • Były reprezentant Polski widziałby w drużynie narodowej pomocnika aktualnych mistrzów kraju

Żewłakow fanem Murawskiego

Reprezentacja Polski w trakcie marcowego zgrupowania zmagała się z kilkoma problemami z kontuzjami. Następstwem tego było to, że kilku zawodników wypadło z kadry.

Michał Żewłakow w audycji na CANAL+ Sport o starciu Polska – Albania dał do zrozumienia, ze w szeregach Biało-czerwony brakowało mu jednego z pomocników Lecha Poznań.

Patrzę na przykład na pozycję defensywnego pomocnika. Skoro sprawdził się Bartosz Salamon, nie wiem, dlaczego nie możemy spróbować Radosława Murawskiego – stwierdził były reprezentant Polski.

28-letni piłkarz w przeszłości regularnie grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W tej kampanii wystąpił w 38 spotkaniach, w których strzelił jednego gola i zaliczył jedną asystę.

Czytaj więcej: “Lewandowski jest w głębokim dołku, jeśli chodzi o formę. To nie ten sam Robert”

Komentarze