Cezary Kulesza nie próżnuje. Prestiżowe spotkanie prezesa PZPN

Cezary Kulesza
Pressfocus Na zdjęciu: Cezary Kulesza

Cezary Kulesza nie narzeka na brak zajęć jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Szef polskiego futbolu spotkał się z prezydentem UEFA, czyli Aleksandrem Ceferinem.

  • Cezary Kulesza pochwalił się spotkaniem z ważną osobistością w świecie futbolu
  • Prezes PZPN-u rozmawiał z prezydentem UEFA
  • Obaj panowie rozmawiali o przyszłości piłki nożnej

Kulesza rozmawiał z prezydentem UEFA

18 sierpnia tego roku był ważnym dniem dla futbolu w naszym kraju. Po dziewięciu latach funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej przestał pełnić Zbigniew Boniek. Były piłkarz Juventusu, czy Romy przyczynił się do tego, że w Polsce zorganizowane między innymi dwa finały Ligi Europy. Nie można zapomnieć też o wielu młodzieżowych turniejach rangi mistrzowskiej.

W wyborach na prezesa PZPN-u wystartowali Cezary Kulesza i Marek Koźmiński. Pierwszy z nich zyskał zdecydowane uznanie większości z delegatów i został nowym szefem polskiej federacji. Kulesza zapowiedział, że nie będzie dokonywał rewolucji w związku. Mimo tego zatrudniono jednak wielu nowych dyrektorów departamentów, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Cezary Kulesza zdecydowanie nie próżnuje podczas pierwszych miesięcy swoich kadencji, o czym regularnie informuje w swoich social mediach. Szef polskiej federacji spotyka się i rozmawia o przyszłości futbolu w naszym kraju między innymi z ważnymi członkami rządu. Kulesza zdołał się także spotkać z Aleksandrem Ceferinem, który jest prezydentem UEFY.

Za mną udane spotkanie z Aleksandrem Ceferinem. Porozmawialiśmy o wyzwaniach stojących przed europejską piłką w najbliższych latach oraz ścisłej współpracy UEFA z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Dziękuję Panu Prezydentowi za dobrą rozmowę – napisał na Twitterze Cezary Kulesza.

Czytaj także: Ranking wielkich piłkarzy, którzy nigdy nie zdobyli Złotej Piłki

Komentarze