Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Biało-czerwoni będą drżeć? Ibrahimovic chętny na powrót do reprezentacji

Jednym z rywali piłkarskiej reprezentacji Polski na przyszłorocznych mistrzostwach Europy jest Szwecja. Tymczasem ostatnio coraz częściej słychać głosy, że do ekipy Trzech Koron może wrócić Zlatan Ibrahimović. 39-latek na jednym z portali społecznościowych wrzucił zdjęcie, sugerując, że jest otwarty na powrót do drużyny narodowej.

Czytaj dalej…

Zlatan Ibrahimović od początku tego roku błyszczy na włoskich stadionach. Doświadczony napastnik od momentu, gdy wrócił do AC Milanu w styczniu tego roku, to zaliczył w szeregach Rossonerich łącznie 23 bramki. W trakcie minionego weekendu piłkarz popisał się z kolei ekwilibrystycznym trafieniem z przewrotki.

Dzisiaj z kolei “Ibracadabra” błysnął w mediach społecznościowych, podsycając spekulacje o powrocie do reprezentacji Szwecji. Ibrahimovic umieścił swoje zdjęcie w koszulce drużyny narodowej, które wywołało we Włoszech już po godzinie od publikacji mnóstwo plotek.

“Ibra” w reprezentacji Szwecji zatrzymał się na 116 występach, w których strzelił 62 gole. Swój ostatni występ w drużynie narodowej zawodnik zaliczył w trakcie mistrzostw Europy w 2016 roku, gdy ekipa Erika Hamerna przegrała z Belgią 0:1.

Biało-czerwoni ze Szwedami zmierzą się 23 czerwca przyszłego roku. Spotkanie zostanie rozegrane, jeśli nie zmienią się plany, na Aviva Stadium w Dublinie.

Komentarze