Świetna forma Polaków w Stanach Zjednoczonych. Jóźwiak i Świderski znów dali o sobie znać [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę Charlotte FC rozgrywało mecz w ramach Leagues Cup. Ze świetnej strony pokazał się Karol Świderski, który strzelił gola i zaliczył dwie asysty. Swój udział w zwycięstwie miał też Kamil Jóźwiak.

Karol Świderski i Kamil Jóźwiak
  • Charlotte FC pokonało w Leagues Cup Necaxę 4-1
  • Autorem jednej z bramek był Karol Świderski
  • Przy trafieniu napastnika asystował Kamil Jóźwiak

Polska bramka w Stanach Zjednoczonych

W nocy z soboty na niedzielę Charlotte FC mierzyło się z meksykańską Necaxą w ramach Leagues Cup. Od pierwszej minuty na murawie przebywali Kamil Jóźwiak i Karol Świderski, którzy znacząco przyczynili się do wysokiego zwycięstwa.

Charlotte FC prowadzenie objęło już w szóstej minucie. Przy bramce Brandta Bronico asystował Świderski. Główną rolę przy golu na 2-0 odegrali obaj Polacy. Jóźwiak płasko dośrodkował z boku boiska, a Świderski mierzonym uderzeniem posłał ją do siatki.

Przedstawiciel MLS na tym nie poprzestawał i dążył do podwyższenia prowadzenia. Udało się jeszcze przed przerwą. Ponownie zabłysnął Świderski, który w tym meczu zanotował swoją drugą asystę. Tym razem podawał do Scotta Arfielda.

Po zmianie stron Charlotte FC zwolniło i nie forsowało tempa. Na kilka minut przed końcem zdobyło czwartą bramkę, a chwilę później honorowe trafienie zaliczyła ekipa z Meksyku.