Polski pomocnik może nie rozstać się z Krasnodarem

Grzegorz Krychowiak
fot. PressFocus Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak wciąż nie może być pewny swojej przyszłości. Reprezentant Polski w ostatnich miesiącach był na wypożyczeniu w AEK Ateny. Zawodnik jednak wrócił do FK Krasnodar i na dzisiaj nie zapowiada się, aby rozstał się z klubem z Rosji, o czym informuje MatchTV.ru.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Grzegorza Krychowiaka
  • W kontekście reprezentanta Polski pojawiają się sprzeczne doniesienia
  • Włoskie media wydają się pewne, że 32-latek nie rozstanie się z FK Krasnodar

Krychowiak nie pożegna się z Rosją?

Grzegorz Krychowiak trafił do FK Krasnodar latem 2021 roku z Lokomotiwu Moskwa. Z rosyjską ekipą polski pomocnik związał się kontraktem do końca czerwca 2024 roku. Po agresji rosyjskiej na Ukrainę zawodnik nie chciał jednak kontynuować swojej kariery w klubie z Premjer-Ligi. Tym samym szukał innej drużyny.

Krychowiak w marcu tego roku trafił na wypożyczenie do AEK Ateny. W greckiej ekipie grał razem z Damianem Szymańskim. Wystąpił w dziewięciu spotkaniach, w których strzelił dwa gole, a ponadto zanotował dwie asysty. Po kilku miesiącach spędzonych w Atenach wrócił jednak do Rosji.

Zobacz także:

Chociaż według wielu medialnych spekulacji Krychowiak jest zdecydowany na zmianę pracodawcy, to zupełnie inną narrację przekazują rosyjskie media. Serwis MatchTV.ru twierdzi, że reprezentant Polski nie myśli o zmianie pracodawcy i koncentruje się na treningach w Krasnodarze.

Wcześniej pojawiły się doniesienia sugerujące, że Krychowiak prowadził rozmowy z rosyjskim klubem w sprawie rozwiązania umowy. Agent piłkarza zdementował jednak tę informację i stwierdził, że jego klient pozostanie w Krasnodarze.

32-latek w drużynie Krasnodaru rozegrał jak dotąd 15 meczów, strzelając w nich pięć goli. Ponadto na koncie 91-krotnego reprezentanta Polski znalazły się dwie asysty.

Czytaj więcej: Szokujące stanowisko agenta Grzegorza Krychowiaka

Komentarze