Połowicznie udany mecz Tymoteusza Puchacza. Wielkie emocje w końcówce [WIDEO]

IMAGO / Jan Huebner Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz
  • Tymoteusz Puchacz zaliczył 70 minut w meczu Eintracht Brunszwik – 1. FC Kaiserslautern
  • Polak w 14, minucie przyczynił się do zdobycia bramki przez swoją drużynę
  • Ostatecznie goście przegrali 1:2, chociaż w samej końcówce mogli doprowadzić do remisu

Puchacz miał udział przy golu, ale jego drużyna przegrała

Tymoteusz Puchacz po raz kolejny w tym sezonie otrzymał szansę gry w wyjściowej jedenastce. Polak znalazł się w podstawowym składzie na mecz Eintracht Brunszwik – 1. FC Kaiserslautern w 17. serii zmagań 2. Bundesligi. Już w 14. minucie goście wyszli na prowadzenie, a ogromny udział przy golu miał 24-latek. To właśnie po jego wrzutce Robin Krausse zaskoczył własnego bramkarza:

Asysta Tymoteusza Puchacza w meczu Eintracht Brunszwik – Kaiserslautern:

Eintracht wyrównał w 36 minucie za sprawą trafienia Rayana Philippe, a 17 minut po zmianie stron gospodarze prowadzili 2:1 – bramkę zdobył Johan Gomez. W samej końcówce Kaiserslautern mogło doprowadzić do remisu, ale trafienie Ragnara Ache z czwartej minuty doliczonego czasu gry zostało anulowane po analizie VAR.

Kaiserslautern po 17 meczach zajmuje 15. miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Z kolei Eintracht plasuje się na 17. lokacie. Puchacz może pochwalić się trzema asystami w ligowych rozgrywkach.