Media: Tomasz Hajto wraca do oktagonu! Zawalczy z byłym reprezentantem Polski

Pod koniec roku na gali Clout MMA 3 dojdzie do hitowej walki pomiędzy Tomaszem Hajto a Jakubem Wawrzyniakiem. O szczegółach informuje "Super Express".

Tomasz Hajto
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Hajto
  • Tomasz Hajto ma za sobą jedną walkę we freakfightach
  • Pod koniec roku na gali Clout MMA 3 ma zmierzyć się z Jakubem Wawrzyniakiem
  • Dla byłego reprezentanta Polski będize to debiut w oktagonie

Hajto będzie walczył z Wawrzyniakiem

Jakiś czas temu Tomasz Hajto podjął kontrowersyjną decyzję o spróbowaniu swoich sił we freakfightach. Podpisał kontrakt z organizacją Clout MMA, której jedną z twarzy jest Sławomir Peszko.

Hajto ma za sobą debiut w oktagonie, do którego doszło przy okazji pierwszej gali Clout MMA. W sierpniu tego wkroczył do oktagonu z emerytowanym siatkarzem Zbigniewem Bartmanem. Młodszy o kilkanaście lat Bartman poddał byłego piłkarza w drugiej rundzie. Skazywany na szybką porażkę Hajto pokazał się jednak z bardzo dobrej strony, a kibice nie mogli doczekać się jego kolejnego pojedynku.

“Super Express” informuje, że Hajto swoją drugą walkę stoczy jeszcze w tym roku. 29 grudnia odbędzie się gala Clout MMA 3, podczas której organizatorzy przygotowali dla kibiców piłki nożnej wyjątkowe starcie. Hajto zmierzy się bowiem z Jakubem Wawrzyniakiem, byłym reprezentantem Polski i wieloletnim piłkarzem Legii Warszawa. Nie są znane szczegóły pojedynku, natomiast na pewno nie odbędzie się on w formule MMA.

Wawrzyniak na sportową emeryturę przeszedł w 2019 roku. Hajto po raz kolejny bierze więc walkę z młodszym rywalem, który najprawdopodobniej będzie w lepszej kondycji fizycznej.

Kto wygra ten pojedynek?

Tomasz Hajto 50%
Jakub Wawrzyniak 50%
198+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tomasz Hajto
  • Jakub Wawrzyniak

Zobacz również: Boniek skomentował sprawę Żelaznego. Mocne słowa w stronę PZPN

Komentarze