Mateusz Klich znów zaznaczył swoją obecność w MLS [WIDEO]

Mateusz Klich błysnął w meczu MLS, w którym DC United mierzyło się CF Montreal. Polski pomocnik zaliczył kluczowe podanie, przypominając się selekcjonerowi Biało-czerwonych.

Mateusz Klich
fot. Imago / Icon Sportswire Na zdjęciu: Mateusz Klich
  • Matesz Klich pokazał się z dobrej strony w spotkaniu z udziałem DC United i CF Montreal
  • Polski pomocnik zaliczył asystę przy golu Donovana Pinesa w meczu MLS
  • 32-latek ma juz cztery kluczowe podania na koncie w tym sezonie

Mateusz Klich przypomniał się Santosowi

Mateusz Klich w trakcie zimowego okna transferowego dołączył do DC United z Leeds United. Z przedstawicielem MLS polski zawodnik parafował kontrakt na trzy lata.

Tymczasem w nocy ze środy na czwartek polski piłkarz wyróżnił się asystą. Klich jednocześnie robi, co w jego mocy, aby wrócić do drużyny narodowej. Zawodnik marzy o tym, aby wziąć udział w Euro 2024.

Klich w batalii przeciwko CF Montreal pokazał się z dobrej strony pod koniec pierwszej połowy meczu, popisując się celnym dośrodkowaniem. Po nim gola strzelił Donovan Pines. Ostatecznie zawody zakończyły się remisem (2:2). Polski piłkarz spędził na boisku całe zawody.

Klich w trakcie trwającej kampanii wystąpił w 16 spotkaniach. Zdobył w nich dwie bramki, a ponadto zaliczył cztery kluczowe podania. Zawodnik nie znalazł jednak uznania w oczach selekcjonera Fernando Santosa przy powołaniach na mecze z Niemcami i Mołdawią.

Czytaj więcej: Santos zrezygnował z weteranów. Selekcjoner wyjaśnia

Komentarze