Kołtoń skomentował ligę saudyjską. “Jestem w szoku”

Roman Kołtoń w jednym z programów na kanale Meczyki.pl w serwisie Youtube wypowiedział się na temat Saudi Pro League. Dziennikarz przyznał, że jest zszokowany brutalnością gry w tej lidze.

Piłkarze Al Nassr
Obserwuj nas w
IMAGO / Power Sport Images Na zdjęciu: Piłkarze Al Nassr
  • Latem wiele gwiazd trafiło do Saudi Pro League
  • Polsat nabył prawa do pokazywania meczów ligi suaydjskiej
  • Kołtoń zabrał głos na temat tych rozgrywek

Saudi Pro League zyskała na znaczeniu w świecie futbolu

Od kilku miesięcy jest bardzo głośno o Saudi Pro League na całym świecie. Ogromne pieniądze w Arabii Saudyjskiej sprawiły, że tamtejsze kluby sprowadziły z Europy wiele gwiazd światowego formatu, a znaczenie rozgrywek mocno wzrosło.

Zwiększone zainteresowanie Saudi Pro League sprawiło, że kolejne telewizje nabyły prawa do pokazywania tamtejszej ligi. W Polsce liga saudyjska jest pokazywana na antenach Polsatu. Mecze komentuje między innymi Roman Kołtoń, który zabrał głos na ich temat.

POLECAMY TAKŻE

– Skomentowałem dwa mecze ligi saudyjskiej i te spotkania są widowiskowe. W piątek oglądałem Al Ahli z Al Nassr, gdzie Cristiano Ronaldo zaszalał z Taliscą. Skończyło się 4:3 dla drużyny CR7 – powiedział Kołtoń w jednym z programów na kanale Meczyki.pl w serwisie Youtube.

– Jestem w szoku, jak brutalnie i ostro grają w Arabii Saudyjskiej. Na ww. spotkaniu były pełne trybuny. Muszę przyznać, że to będzie licząca się liga pod kątem tego, żeby na nią patrzeć. Tam jest fura gwiazd, która tam przyjechała za wielkie pieniądze. Grają tam i tworzą spektakle – dodał.

Zobacz również: Juventus próbował latem zastąpić Szczęsnego gwiazdą PSG?

Komentarze