Efekt Messiego wciąż działa. Świetny wynik Interu Miami

Transfer Lionela Messiego do Interu Miami rzeczywiście ożywił zainteresowanie Major League Soccer. Jak poinformował w czwartek klub Argentyńczyka, wyprzedano już wszystkie karnety na mecze domowe podczas nadchodzącego sezonu ligowego.

Leo Messi
Obserwuj nas w
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Leo Messi
  • Lionel Messi latem przeniósł się do Interu Miami i z miejsca zaczął oczarowywać fanów
  • “Efekt Messiego” wciąż trwa, co doskonale widać po kwestiach ekonomicznych
  • W czwartek Inter Miami poinformował o wyprzedaniu karnetów na regularną część nadchodzącego sezonu. Major League Soccer nie opublikowała jeszcze nawet terminarzu na tę kampanię

Amerykanie pragną Messiego. Karnety Interu Miami wyprzedane

Ubiegłego lata Lionel Messi zszokował europejskich fanów, przenosząc się do Interu Miami. O swojego wychowanka długo zabiegała FC Barcelona, ale ten zadecydował, że europejski etap jego kariery piłkarskiej został zakończony. Wówczas siedmio-, dziś już ośmiokrotny zdobywca Złotej Piłki przeniósł się za ocean i z miejsca zaczął czarować. Gdy trafiał do Miami, jego drużyna była najgorsza w stawce. Ostatecznie niewiele jej zabrakło, by awansować do play-offów. Ewidentnie apetyty kibiców wzrosły po tych wydarzeniach. Jak poinformował bowiem klub w czwartek, udało mu się już wyprzedać wszystkie karnety na domowe mecze nadchodzącego sezonu w Major League Soccer.

Co ważniejsze, doszło do tego jeszcze zanim liga w ogóle opublikowała terminarz na najbliższą kampanię. Zwykle ma to miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Tak też zapewne będzie w tym roku. Klub 36-latka zachęca do zakupów pojedynczych biletów na nadchodzące spotkania.

Messi rozegrał dla Interu Miami już 14 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich 11 bramek oraz pięć asyst.

Czytaj więcej: Barcelona rozpoczęła proces rejestracji napastnika, a ten wrócił do strzelania.

Komentarze