Precyzyjny Mateusz Klich. Dwie asysty Polaka w MLS [WIDEO]

Dzisiaj w nocy DC United grało z New York City FC w ramach Major League Soccer. Dwie asysty w tym meczu zanotował Mateusz Klich, ale jego zespół ostatecznie przegrał to spotkanie (2:3).

Mateusz Klich
PressFocus Na zdjęciu: Mateusz Klich
  • Klich coraz lepiej czuje się na amerykańskich boiskach
  • 32-latek w MLS ma już na swoim koncie 1 bramkę i 2 asysty
  • Pomocnik minionej nocy posłał precyzyjne podania

Klich błyszczy w USA, dublet asyst pomocnika

DC United, którego barwy od kilku tygodni przywdziewa Mateusz Klich, dzisiaj w nocy na wyjeździe mierzyło się z New York City FC w ramach rozgrywek Major League Soccer. W tym spotkaniu błysnął Mateusz Klich, który zanotował dwie asysty, jednak drużyna 32-latka ostatecznie przegrała (2:3).

Były zawodnik Leeds United w 46. minucie świetnie dograł na głowę Christiana Benteke, a napastnik słynący z dobrej gry w powietrzu nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Reprezentant Polski w 90. minucie dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę honorową dla gości zdobył Steven Birnbaum.

Przypomnijmy, że Mateusz Klich strzelił pięknego gola w swoim debiucie w MLS przeciwko Toronto.

Podopieczni Wayne’a Rooneya zajmują dopiero jedenaste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.