Benzema i spółka bez szans. Pogrom w Klubowych Mistrzostwach Świata

Al-Ittihad z Karimem Benzemą w składzie przegrało 1:3 z egipskim Al Ahly w ćwierćfinale Klubowych Mistrzostw Świata.

Karim Benzema
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Karim Benzema
  • Al-Ittihad odpadło z Klubowych Mistrzostw Świata
  • Saudyjski klub uległ egipskiemu Al Ahly
  • Benzema, Kante i Fabinho pożegnali się z turniejem

Al-Ittihad rozbite przez Al Ahly

Karim Benzema, Fabinho, i N’Golo Kanté nie poradzili sobie w ćwierćfinale Klubowych Mistrzostw Świata. Al-Ittihad zostało rozbite przez egipskie Al Ahly SC.

Wynik meczu w 21. minucie otworzył Maaloul, trafiając z rzutu karnego. Ta sama sztuka nie udała się Karimowi Benzemie, który miał okazję doprowadzić do remisu w końcówce pierwszej połowie. Jednak Francuz pomylił się przy jedenastce.

W drugiej połowie Al Ahly rozbiło saudyjski zespół, zdobywając gole w 59. i 62. minucie. Al-Ittihad było tylko stać na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry. Do siatki piłkę skierował Benzema.

Czytaj dalej: Skorża kontra Guardiola. Czy Polak sprawi wielką sensację?