Pożar na stadionie. Mecz Anglików pod znakiem zapytania [WIDEO]

Piłkarze reprezentacji Anglii
Piłkarze reprezentacji Anglii PressFocus

W sobotni wieczór na Estadi Nacional ma zostać rozegrane spotkanie eliminacji mistrzostw świata Andora – Anglia. Tymczasem w piątkowe popołudnie na obiekcie wybuchł pożar, co sprawiło, że organizacja spotkania stanęła pod znakiem zapytania.

  • Reprezentacja Anglii w sobotni wieczór miała zmierzy się w meczu eliminacji mistrzostw świata z Andorą
  • Na stadionie na którym miał się odbyć mecz w piątek wybuchł pożar, który doprowadził do dużych uszkodzeń
  • Na razie nie wiadomo, czy rozegranie meczu Andora – Anglia będzie możliwe

Ogień na stadionie w Andorze

Pożar pojawił się podczas transmisji na żywo korespondencji dziennikarza Sky Sports News Roba Dorsetta. Zanim został opanowany przez strażaków błyskawicznie strawił miejsce, w którym umiejscowiony był między innymi ekran do analizy VAR. To jednak niejedyne uszkodzenia.   

– Widziałem tam kilka znaczących uszkodzeń trybun. Także plastikowe konstrukcje, na których mieli znaleźć się Anglicy. Prawdę mówiąc, wyglądało na to, że część konstrukcji stopiła się z powodu intensywności płomieni – powiedział Rob Dorsett.

– Po tej stronie stadionu panował intensywny upał i gdy opuszczaliśmy stadion widziałem uszkodzoną murawę. Uszkodzenie to będzie musiało zostać ocenione przez oficjeli, zanim zdecydują, czy gra na tym boisku jest bezpieczna i właściwa. Na tym etapie jest jeszcze wiele pytań o to, co się stało, dlaczego tak się stało i jaki będzie miało to wpływ na jutrzejszy mecz – dodał korespondent Sky Sports News.

Sobotnie spotkanie Andora – Anglia zaplanowane było na godzinę 20:45.

Andora
Anglia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9. października 2021 21:22.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze