Błyskawiczne otwarcie meczu w Białymstoku [WIDEO]

W sobotę Jagiellonia Białystok podjęła u siebie Zagłębie Lubin w ramach 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Goście szybko zaskoczyli Jagę, otwierając wynik już w pierwszej minucie spotkania.

Sasa Zivec
PressFocus Na zdjęciu: Sasa Zivec
  • W sobotę odbył się mecz Jagiellonii z Zagłębiem Lubin
  • Kibice w Białymstoku ujrzeli szybkie otwarcie wyniku
  • Już w pierwszej minucie Sasa Zivec wyprowadził gości na prowadzenie

Zivec potrzebował kilkudziesięciu sekund, by otworzyć wynik w Białymstoku

W sobotę o godzinie 15:00 rozpoczęło się drugie sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok podejmowała u siebie Zagłębie Lubin. To istotny mecz, patrząc z perspektywy walki o utrzymanie. Przed pierwszym gwizdkiem gospodarze mieli zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, zaś goście – trzy. I to właśnie lubinianie szybciej rozpoczęli walkę o komplet oczek. Ba, zrobili to wręcz błyskawicznie. Już w pierwszej akcji spotkania Mateusz Grzybek ruszył w rajd prawym skrzydłem. Polak świetnie przedarł się przez zasieki stworzone przez kilku rywali, po czym świetnie wystawił futbolówkę Sasy Zivecowi. Słoweniec bez namysłu uderzył na bramkę i pokonał Zlatana Alomerovicia.

Zobacz więcej: Obrońcy zapomnieli o napastnikach. Śląsk remisuje ze Stalą. Kluczowe 10 minut [WIDEO].