Właściciel Rakowa nie gryzł się w język po porażce. Zareagował na kiepską formę zespołu

Raków Częstochowa przez porażkę 0:3 z Piastem Gliwice odpadł z rozgrywek o Puchar Polski. Po meczu właściciel klubu Michał Świerczewski umieścił na portalu X stanowczy wpis, w którym podsumował ostatnie wyniki zespołu.

Michał Świerczewski
Obserwuj nas w
Imago / Natanael Brewczynski Na zdjęciu: Michał Świerczewski
  • Raków Częstochowa przegrał 0:3 z Piastem Gliwice
  • Medaliki opadły z Pucharu Polski
  • Właściciel klubu na portalu X napisał, że Raków stał się ligowym średniakiem

Raków Częstochowa ligowym średniakiem wg. właściciela klubu

Raków Częstochowa po przerwie zimowej wrócił do rozgrywek w Ekstraklasie, lecz ich wyniki są dalekie od oczekiwań. Podopieczni Dawida Szwargi z czterech meczów wygrali zaledwie jedno spotkanie. Co więcej, we wtorek odpadli z Pucharu Polski, przegrywając aż 0:3 z Piastem Gliwice. Na formę zespołu oraz kiepskie wyniki zareagował Michał Świerczewski. Właściciel klubu umieścił mocny wpis na swoim koncie na portalu X.

POLECAMY TAKŻE

Niestety, staliśmy się ligowym średniakiem. Nie ma sensu się oszukiwać, to nasz najpoważniejszy kryzys od 2016 r. Zebrałem wtedy trochę doświadczeń. Spróbujemy tą sytuacją zarządzić – pisze Michał Świerczewski na portalu X.

Na ten moment Raków pozostał w grze tylko o jedno trofeum. W Ekstraklasie zajmują 6. miejsce z dorobkiem 36 punktów. Strata do liderującej Jagiellonii wynosi tylko sześć oczek, a podopieczni Dawida Szwargi wciąż mają jeden mecz rozegrany mniej. Najbliższe spotkanie w lidze mistrzowie Polski zagrają w niedzielę, a ich rywalem będzie Lech Poznań.

Komentarze