Szlagier w Krakowie. Wisła zagra z Napoli

Jakub Błaszczykowski i Piotr Starzyński
Jakub Błaszczykowski i Piotr Starzyński PressFocus

Z niezwykle wymagającym rywalem na początku sierpnia przyjdzie się zmierzyć Wiśle Kraków. W ramach obchodów jubileuszu 115-lecia klubu do stolicy Małopolski przyjedzie włoskie Napoli SSC. Obie drużyny zmierzą się towarzyskim spotkaniu na stadionie imienia Henryka Reymana w Krakowie.

  • SSC Napoli będzie rywalem Wisły Kraków w towarzyskim spotkaniu, które rozegrane zostanie w ramach obchodów jubileuszu 115-lecia klubu
  • Mecz odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie

Wisła – Napoli na 115-lecie klubu

Początkowo Wisła Kraków planowała rozegranie jubileuszowego spotkania z Borussią Dortmund, ale ze względu na napięty terminarz niemieckiego klubu, nie będzie to możliwe. Władze “Białej Gwiazdy” nie chcąc zawieść swoich kibiców postanowiły poszukać innego rywala i stanęły na wysokości zadania. Do Krakowa zawita piąta drużyna poprzedniego sezonu włoskiej Serie A – Napoli SSC.

Jak informuje Wisła w oficjalnym komunikacie, Napoli, którego trenerem od lipca tego roku jest Luciano Spalletti, przyjedzie w najsilniejszym zestawieniu z reprezentantem Polski Piotrem Zielińskim na czele.

Kiedy mecz Wisła – Napoli

Spotkanie rozegrane zostanie 4 sierpnia (środa) o godzinie 18:00. Co ważne na trybunach będą mogli zasiąść kibice, a zgodnie z obowiązującymi restrykcjami obiekt będzie mógł zostać wypełniony w połowie.

Dla włoskiego klubu będzie to jeden z towarzyskich meczów, które rozegra przed startem nowego sezonu. Napoli rywalizację w Serie A rozpocznie 22 sierpnia od pojedynku z Venezią.

Komentarze