Podolski będzie ekspertem w TV? Trener Górnika zabrał głos

Lukas Podolski
Lukas Podolski Pressfocus

Lukas Podolski ma być ekspertem telewizji RTL przy meczach europejskich pucharów. Do tej sprawy w rozmowie z TVP Sport odniósł się jego trener Jan Urban.

  • Lukas Podolski dotychczas nie zachwyca w Górniku Zabrze
  • 36-latek nie narzeka jednak na brak aktywności w mediach
  • Na temat swojego podopiecznego wypowiedział się Jan Urban

Podolski rozczarowuje w Górniku Zabrze

Letnie okno transferowe w Ekstraklasie było bardzo interesujące, do czego mocno przyczynił się Górnik Zabrze. Klub ten zakontraktował Lukasa Podolskiego, czyli triumfatora Mistrzostw Świata 2014. Pozyskanie 36-latka wywołało euforię nie tylko wśród miejscowych kibiców.

Fani Górnika mieli nadzieję, że Podolski mimo zaawansowanego wieku, wciąż będzie prezentował odpowiednią formę sportową. Tak się jednak dotychczas nie stało. 36-latek wystąpił w tylko czterech meczach, rozgrywając około 200 minut. Nie strzelił jeszcze gola, ani nie zanotował asysty.

Niezadowolenie wielu osób wywołał fakt, że Podolski uczestniczył w nagraniach do niemieckiej edycji programu ”Mam Talent”. Przy tej okazji zaraził się koronawirusem. Teraz okazuje się, że 36-latek ma być ekspertem telewizji RTL przy meczach Ligi Europy i Ligi Konferencji. Co o tym myśli Jan Urban?

Na temat jego wyjazdów na program ”Mam Talent” wiedzieliśmy wszystko, ale po koronawirusie to już jest nieaktualne. Lukas jest teraz ciągle do naszej dyspozycji. A na temat tego nowego kontraktu, o który pan pyta, jeszcze nic nie wiem – rzekł Jan Urban. – Z tego co wiem, w najbliższym czasie nie będzie go w tym programie (Mam Talent), więc nie będzie w związku z tym żadnych wyjazdów – dodał szkoleniowiec zabrzan.

Czytaj także: Romano wykluczył potencjalnych następców Koemana

Komentarze