Nowy trener Lecha uspokaja. “W ogóle nie było takiego tematu”

Czy Lech Poznań już w zimie straci swoją gwiazdę? Kristoffer Velde już od dłuższego czasu jest łączony z odejściem ze stolicy Wielkopolski. Temat transferu Norwega został poruszony w rozmowie z Mariuszem Rumakiem w programie na kanale Meczyki.pl.

Lech Poznań
Obserwuj nas w
IMAGO / Newspix/ Patryk Pindral Na zdjęciu: Lech Poznań
  • Lech Poznań dokonał zmiany na stanowisku trenera – Johna van den Broma zastąpił Mariusz Rumak
  • Nowy szkoleniowiec Kolejorza w programie na kanale Meczyki.pl musiał zmierzyć się z pytaniami o sytuację klubu
  • 46-latek zdradził, że Kristoffer Velde nie opuści Wielkopolski w zimowym okienku transferowym

Lech Poznań. Rumak zapewnia o kontynuacji współpracy z gwiazdą

Lech Poznań postanowił zakończyć współpracę z Johnem van den Bromem i postawił na zaskakującego następcę – nowym trenerem Kolejorza został Mariusz Rumak, który już miał okazję prowadzić ekipę ze stolicy Wielkopolski. 46-latek we wtorek był gościem programu “Nocne gadki” na kanale Meczyki.pl.

W rozmowie ze szkoleniowcem, który wcześniej poprowadził poznaniaków w 101 meczach, nie zabrakło pytania o zimowe okienko transferowe, a zwłaszcza potencjalne rozstania. Czy Kristoffer Velde może opuścić szeregi Lecha?

– Nie, nie ma tematu jego odejścia. Takie zapewnienie otrzymałem od właściciela klubu. W ogóle nie było rozmawialiśmy o takiej możliwości – zdradził Rumak.

Kristoffer Velde do Poznania przeniósł się w zimie 2022 roku z Haugesund. Lech musiał zapłacić za niego nieco ponad milion euro. Teraz, po rozegraniu 82 spotkań, w których Norweg strzelił 26 goli i zanotował 12 asyst, jego wartość zdecydowanie wzrosła.

Zobacz także:

Komentarze