Mistrz świata po odpaleniu Podolski Mode. “Trzeba dalej napier…..”

Górnik Zabrze wrócił na zwycięski szlak w piątkowy wieczór, pokonując u siebie Wisłę Płock (3:2). Kluczową postacią Trójkolorowych był w tym starciu Lukas Podolski, który okrasił występ dwoma zdobytymi bramkami. Zawodnik jednak chłodno skomentował wygraną nad Nafciarzami w rozmowie z Faktem.

Lukas Podolski
  • Górnik Zabrze w tej kampanii musi koncentrować się na walce o ligowy byt
  • Podopieczni Bartoscha Gaula w piątek wieczorem odnieśli siódme zwycięstwo w sezonie, ale do spokoju jeszcze daleka droga
  • Rywalizację z Wisłą Płock skomentował bohater zabrzan i autor dwóch goli z ekipą z Płocka

Lukas Podolski twardo stąpa po ziemi

Górnik Zabrze po dwóch z rzędu porażkach odniósł cenne zwycięstwo. 14-krotny mistrz Polski wywalczył pełną pulę na swoim stadionie po raz pierwszy od października minionego roku. Wówczas pokonał Widzew Łódź (3:0).

Jeszcze nic nie jest uratowane i długi sezon przed nami. Przed nami będą jeszcze ciężkie mecze i trzeba dalej walczyć, bo dalej jesteśmy tam, gdzie nie powinniśmy – powiedział Podolski cytowany przez Sport.fakt.pl.

– Dobrze, że są trzy punkty przed przerwą na kadrę. Gdyby ich nie było, to w przerwie nie byłoby łatwo. Trzeba dalej trenować, napier….., wierzyć w siebie i grać następne mecze tak jak dzisiaj, to myślę, że nam się uda – uzupełnił piłkarz.