Mecz PKO Ekstraklasy zagrożony przez obfite opady deszczu

Widzew Łódź
PressFocus Na zdjęciu: Widzew Łódź

Łódzkie media informują, że dzisiejsze spotkanie Widzewa z Lechią może zostać odwołane. Wszystko przez obfite opady deszczu w Łodzi, które doprowadziły do zalania niektórych pomieszczeń na stadionie, między innymi szatni.

  • Mecz Widzewa z Lechią jest zagrożony z powodu obfitych opadów deszczu w Łodzi
  • Na stadionie Widzewa zalane zostały między innymi szatnie
  • Decyzja o rozegraniu tego pojedynku zostanie podjęta na kilkadziesiąt minut przed planowaną godziną rozpoczęcia meczu

Piłkarskie święto w Łodzi zagrożone

Mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy będzie pierwszym spotkaniem Widzewa po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej przed własną publicznością po ośmiu latach przerwy. Do tej pory łodzianie zagrali w Szczecinie z Pogonią oraz w Białymstoku z miejscową Jagiellonią.

Jednak jak się okazje, mecz w Łodzi jest zagrożony. Z powodu obfitych opadów deszczu na stadionie zostało zalanych kilka pomieszczeń, w tym szatnie piłkarzy. Obecnie trwa wypompowywanie wody.

Ostateczna decyzja w sprawie rozegrania niedzielnego spotkania zostanie podjęta na kilkadziesiąt minut przed zaplanowanym na godzinę 20:00 pierwszym gwizdkiem arbitra. Wszystko zależeć będzie od oceny sytuacji przez arbitra głównego oraz delegata PZPN.

Widzew Łódź po dwóch kolejkach zajmuje ósme miejsce z trzema punktami na koncie. Łodzianie na start sezonu przegrali z Pogonią, ale zrewanżowali się w kolejnym spotkaniu wygrywając z Jagiellonią. Lechia, jak dotąd rozegrała tylko jedno spotkanie. Lechiści nie poradzili sobie w pierwszej kolejce z Wisłą Płock, przegrywając aż 0:3. Mecz 2. kolejki z Górnikiem Zabrze został przełożony ze względu na udział gdańszczan w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy.

Zobacz również: Widzew Łódź dominuje Polskę w sprzedaży karnetów. Jak to wygląda w liczbach?

Komentarze

Na temat “Mecz PKO Ekstraklasy zagrożony przez obfite opady deszczu