Dobra wiadomość dla Pogoni. Napastnik zostaje w Szczecinie

Luka Zahović
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Luka Zahović

Luka Zahović nie rusza się ze Szczecina. Środkowy napastnik w najbliższych dniach podpisze nowy kontrakt z tamtejszą Pogonią.

  • Kontrakt Zahovicia wygasa 30 czerwca 2023 roku
  • 27-latek ma przedłużyć umowę z Pogonią o kolejne dwa sezony
  • Słoweniec jest ważnym zawodnikiem “Portowców”

Pogoń zatrzyma Zahovicia

Luka Zahović jeszcze w tym tygodniu przedłuży kontrakt z Pogonią Szczecin o kolejne dwa sezony – dowiedział się Piotr Koźmiński z serwisu “WP Sportowe Fakty”. Obecne porozumienie pomiędzy stronami wygasa już po aktualnej kampanii, a nowa umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku.

Dyrektor sportowy “Portowców” – Dariusz Adamczuk – już kilka dni temu informował, że klub z Pomorza jest bliski dogadania się ze swoim napastnikiem w sprawie nowego kontraktu i wszystko wskazuje na to, że wreszcie osiągnięto pełne porozumienie. To dobra wiadomość dla kibiców Pogoni Szczecin.

Czternastokrotny reprezentant Słowenii, którego uważa się za bardzo ważnego piłkarza w kadrze “Dumy Pomorza”, jest zawodnikiem “Portowców” od października 2020 roku. Wówczas przeprowadził się do Polski na zasadzie wolnego transferu z rodzimego Mariboru.

Luka Zahović, który jest wychowankiem Benfiki Lizbona, w 24 spotkaniach trwających rozgrywek zdobył 9 bramek i zaliczył 2 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia syna Zlatko na 1,2 miliona euro.

  • Oglądaj treści wideo na naszym kanale:

Komentarze