Pomocnik odejdzie z Legii? “Nie wiem, czy wypełnię kontrakt”

Bartosz Slisz jest jednym z kolejnych piłkarzy wymienianych w gronie tych, którzy mogliby latem wyjechać do mocniejszej ligi. Mówi o tym sam piłkarz, który nie wie czy wypełni obecny kontrakt z "Wojskowymi".

Bartosz Slisz
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Slisz
  • Bartosz Slisz wypowiedział się na temat swojej przyszłości
  • Pomocnik nie jest pewny, czy wypełni kontrakt
  • Zawodnik chciałby przenieść się do lepszej ligi

“Mam ambicję, by wyjechać do silniejszej ligi”

Bartosz Slisz jest jednym z kolejnych piłkarzy wymienianych w gronie tych, którzy mogliby latem wyjechać do mocniejszej ligi. Pomocnik Legii Warszawa ma być obserwowany przez zagraniczne kluby, a jego przyzwoita dyspozycja może wzbudzać zainteresowanie. Powiedział o tym sam piłkarz w rozmowie w “Przeglądem Sportowym”.

Czy wypełnię kontrakt? Trudno w tym momencie powiedzieć. Różnie bywa. Mam ambicję zagrać w silniejszej lidze niż Ekstraklasa. Biorę pod uwagę różne scenariusze. Kiedyś mogłem wyjechać, a zostałem. Innym razem byłem przekonany, że zostanę, a w ostatnim dniu okna przeszedłem do Legii – powiedział Bartosz Slisz.

Sporo zawdzięczam indywidualnej pracy z psychologiem, który pokazał mi, jak się przygotować do meczu i jak później z tego skorzystać. Trener Kosta Runjaić z kolei mi ufa, wie, co mogę dać drużynie, docenia tę moją niewdzięczną, czasem niewidoczną pracę. O liczby inni dbają, ja mam inne zadania i się z nich wywiązuję – dodał pomocnik.

Defensywny pomocnik Legii zagrał w tym sezonie w 32 spotkaniach, zanotował w nich jedną asystę. Piłkarz ma na swoim koncie także debiut w reprezentacji Polski za kadencji Paulo Sousy.

Czytaj więcej: James Igbekeme ocenia pobyt w Polsce. Na co narzeka? “Chciałbym tu grać każdy mecz”

Komentarze