Lechia szuka trenera na przyszły sezon. To oni mogą stworzyć duet trenerski

Zdaniem Błażeja Łukaszewskiego z portalu "Meczyki.pl", Lechię może objąć duet trenerski Łukasz Smolarow i Tomasz Mazurkiewicz. Po spadku z Ekstraklasy klub chce zatrudnić nowego szkoleniowca, który pozwoli szybko wrócić do elity.

Łukasz Smolarow - Lechia Gdańsk
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Smolarow - Lechia Gdańsk
  • Lechia Gdańsk szuka szkoleniowca na przyszły sezon
  • Klub po spadku z Ekstraklasy musi przejść drastyczną przebudowę
  • Zdaniem dziennikarza portalu “Meczyki.pl” funkcję szkoleniowca może pełnić duet trenerski

Łukasz Smolarow & Tomasz Mazurkiewicz?

Lechia Gdańsk po nieudanym sezonie w Ekstraklasie spada do 1. ligi. Klub nie był w stanie rywalizować na równi z innymi zespołami w lidze, przez co zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Impulsu w walce o ligowy byt nie dał David Badia, hiszpański trener w sześciu meczach zanotował dramatyczny bilans 0-1-5.

Wiadomym jest, że nie zostanie on po spadku w Gdańsku. Klub szuka nowych rozwiązań, które pozwolą szybko wrócić do elity. Zdaniem Błażeja Łukaszewskiego z portalu “Meczyki.pl”, Lechię może objąć duet trenerski Łukasz Smolarow i Tomasz Mazurkiewicz.

Łukasz Smolarow od stycznia tego roku pracuje w Lechii Gdańsk jako dyrektor sportowy. Wcześniej przez kilka lat pełnił funkcję asystenta w sztabie Piotra Stokowca. Z kolei Mazurkiewicz jest aktualnym asystentem Davida Badii. Wcześniej pracował m.in. z Jerzym Brzęczkiem.

Czytaj więcej: Polski klub otrzymał ofertę ustawienia meczu. Szybka reakcja działaczy

Komentarze