Górnik Zabrze rozwiązał kontrakt z pomocnikiem

Robin Kamber nie jest już zawodnikiem Górnika Zabrze. Polski klub poinformował, że rozwiązał ze Szwajcarem kontrakt za porozumieniem stron. 27-latek rozegrał cztery mecze w PKO BP Ekstraklasie.

Piłkarze Górnika Zabrze
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Górnika Zabrze
  • Latem Górnik Zabrze kupił Robina Kambera ze szwajcarskiego Stade-Lausanne
  • W sobotę klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z piłkarzem za porozumieniem stron
  • 27-latek zdążył rozegrać cztery spotkania dla Górników

Robin Kamber nie jest już piłkarzem Górnika Zabrze

Górnik Zabrze ubiegłego lata kupił Robina Kambera. Zawodnik trafił do PKO BP Ekstraklasy ze szwajcarskiego Stade-Lausanne i podpisał kontrakt aż do końca sezonu 2023/2024.

Niestety, środkowy pomocnik nie odnalazł się przy Roosevelta. Po nieco ponad połowie sezonu Trójkolorowi poinformowali o zakończeniu współpracy.

“Szwajcarski pomocnik rozwiązał kontrakt z zespołem Górnika Zabrze. Rozwiązanie umowy nastąpiło za porozumieniem stron. Robinowi życzymy rozwoju w dalszej piłkarskiej karierze, dużo zdrowia i wszystkiego dobrego, dziękując jednocześnie za czas spędzony przy Roosevelta” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

Kamber zadebiutował w barwach Górnika Zabrze w sierpniowym meczu z Jagiellonią. Ostatecznie jego bilans zamknął się w czterech spotkaniach PKO BP Ekstraklasy, a także dwóch kolejnych w barwach drugiej drużyny Górników.

Zobacz też: Julian Nagelsmann ponownie łączony z gigantem.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze