Josue odrzuca egzotyczne oferty. Legia coraz bliżej zatrzymania gwiazdy

Legia Warszawa jest coraz bliżej osiągnięcia porozumienia z Josue w sprawie nowego kontraktu. Piotr Koźmiński z portalu "WP Sportowe Fakty" poinformował, że Portugalczyk odrzucił oferty z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Brazylii.

Josue
fot. PressFocus Na zdjęciu: Josue
  • Legia Warszawa nieustannie pracuje nad przedłużeniem wygasającego kontraktu z Josue
  • Portugalczyk jest w tym sezonie najlepszym zawodnikiem całej Ekstraklasy
  • Ofensywny pomocnik odrzucił egzotyczne oferty z Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Wojskowi wreszcie dopną swego i zatrzymają gwiazdora?

Po nieudanym poprzednim sezonie Legia Warszawa wróciła na właściwe tory, a obecną kampanię zakończy wicemistrzostwem kraju oraz zdobyciem Pucharu Polski. Ogromnym wkład w ten wynik Wojskowych ma Josue, który jest w tej chwili bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem w całej Ekstraklasie.

Władze Legii od kilku miesięcy przygotowywały się do negocjacji w sprawie przedłużenia wygasającego kontraktu z gwiazdorem. Zapowiadały się one wyjątkowo ciężko, gdyż świetna gra Portugalczyka zaowocowała zainteresowaniem ze strony innych, bogatszych klubów.

Rozmowy stopniowo posuwają się w dobrym kierunku i niebawem powinny zostać sfinalizowane. Piotr Koźmiński poinformował, że Josue odrzucił lukratywne i egzotyczne oferty z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Brazylii. Dziennikarz przekazał również, że priorytetem samego zawodnika jest odzyskanie z Legią Warszawa mistrzowskiego tytułu.

To może sugerować, że porozumienie z Wojskowymi jest już niezwykle blisko. Zatrzymanie największej gwiazdy byłoby bez wątpienia ogromnym sukcesem całego klubu.

Zobacz również: Saganowski wierzy w utrzymanie Wisły Płock. “Trzy drużyny grają na wyjazdach”

Komentarze