Młody napastnik na dłużej w Lechu Poznań. “Wciąż jestem głodny sukcesów”

Filip Szymczak parafował nową umowę z Lechem Poznań. Kolejorz pochwalił się przedłużeniem kontraktu ze swoim wychowankiem do 30 czerwca 2027 roku.

Filip Szymczak
IMAGO / Maciej Figielek / 400mm.pl / Newspix.pl Na zdjęciu: Filip Szymczak
  • Nowa umowa Filipa Szymczaka z Lechem Poznań będzie ważna do 2027 roku
  • Obecnie kontuzjowany 21-latek rozwinął się pod wodzą Johna van den Broma
  • Młodzieżowy reprezentant Polski strzelił 3 bramki i zaliczył 4 asysty w tym sezonie

Lech Poznań docenił Filipa Szymczaka, nowa umowa napastnika

Lech Poznań za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o przedłużeniu kontraktu z Filipem Szymczakiem. Nowa umowa środkowego napastnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2027 roku. Poprzednie porozumienie wygasało dwa lata wcześniej, a Kolejorz chciał lepiej zabezpieczyć przyszłość i docenić postawę swojego wychowanka.

Jestem zadowolony z tych ostatnich miesięcy, czuję że zrobiłem progres. Ten początek po powrocie z wypożyczenia może nie był trudny, ale wymagający pod tym względem, że potrzebowałem trochę czasu, żeby zaadoptować się do systemu, złapać także odpowiedni rytm – mówi Filip Szymczak cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

Myślę, że pokazałem jakość, ale wciąż jestem głodny sukcesów i wciąż od siebie wymagam regularności i częstszych występów na odpowiednim poziomie. Wiem, że potrafię grać lepiej. Mam nadzieję, że pokażę to już w okresie przygotowawczym, kiedy wrócę już w pełni sił do drużyny po wyleczeniu kontuzji – dodał napastnik Kolejorza.

Komentarze