Cracovia zatrzymała Lecha. Podział punktów przy Kałuży [WIDEO]

Cracovia zremisowała z Lechem Poznań 1:1 w meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Pierwszą bramkę zdobył Kristoffer Velde, zaś wynik meczu w 80. minucie ustalił Virgil Ghita, który dał gospodarzom bardzo cenny punkt.

Cracovia - Lech
  • Cracovia zremisowała z Lechem Poznań 1:1 w meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy
  • Wynik meczu w końcówce pierwszej połowy otworzył Kristoffer Velde
  • W drugiej odsłonie wyrównał Virgil Ghita

Cracovia 1:1 Lech Poznań. Ghita dał gospodarzom punkt

Kristoffer Velde otworzył wynik meczu w samej końcówce pierwszej połowy. W 46. minucie Norweg zszedł z piłką do środka i uderzył na bramkę. Siła strzału była na tyle duża, że Sebastian Madejski nie dał sobie z nim rady.

Do wyrównania w 80. minucie doprowadził rumuński duet. Z prawej strony znalazł się Cornel Rapa, który wymierzył dośrodkowanie w pole karne. Tam doskonale do strzału złożył się Virgil Ghita, który pokonał Bartosza Mrozka i ustalił wynik meczu na 1:1.

Cracovia – Lech Poznań: statystyki