Awantura po spotkaniu Korona – Radomiak, pięści poszły w ruch [WIDEO]

Korona Kielce w sobotnim meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy mierzyła się z Radomiakiem (2:1). Dziennikarz Szymon Janczyk opublikował na Twitterze materiał wideo, w którym widać jak szalikowcy obu ekip urządzili sobie bijatykę na stadionie.

Kibice Korony Kielce
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kibice Korony Kielce
  • Nie brakowało emocji w starciu z udziałem Korony Kielce i Radomiaka
  • Szalikowcom obu ekip mało było wrażeń w trakcie spotkania i sami postarali się o dodatkowe atrakcje
  • Po zakończeniu meczu doszło do bójki z udziałem grup kibicowskich obu ekip

Korona – Radomiak: dantejskie sceny po meczu

Korona Kielce wygrała sobotnie starcie ligowe dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie gry przez Kacpra Kostorza. Ta wiktoria sprawiła, że zespół Kamila Kuzery legitymuje się dorobkiem 26 punktów na koncie.

Emocje jednak nie skończyły się na Suzuki Arena wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego. Niestety doszło do przykrych w skutkach zdarzeń, gdy szalikowcy obu ekip chcieli pięściami wyjaśnić sobie kilka kwestii. Następstwem tego doszło do regularnej bijatyki na arenie w Kielcach.

Bójka między szalikowcami obu drużyn była tak intensywna, że w końcu interweniować musiała policja. W ruch poszedł między innymi gaz. W każdym razie przedstawiciele obu ekip byli w takim amoku, że nie reagowali na działania organów ścigania.

Kielecki team w ostatnim meczu przed reprezentacyjną przerwą zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Radomiak natomiast zmierzy się z Legią Warszawa.

Czytaj więcej: Korona – Radomiak: emocje do samego końca w Kielcach

Komentarze