Amerykanin wbija szpilkę w były klub. “Jeden z trenerów nie wiedział, kim jestem”

Weston McKennie poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Leeds United. Zawodnik Juventusu w podcaście "The American Dream" przyznał, że częste zmiany trenerów spowodowały, że jeden ze szkoleniowców nie wiedział, kim właściwie jest Amerykanin. Słowa 25-letniego pomocnika zacytował portal "JuvePoland".

Weston McKennie
IMAGO / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Weston McKennie
  • Weston McKennie poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Leeds United
  • Amerykanin przez rok miał aż czterech trenerów na Elland Road
  • 25-latek przyznał, że jeden z trenerów nie wiedział, kim w ogóle jest

Weston McKennie o wypożyczeniu do Leeds United

Weston McKennie poprzedni sezon spędził w zespole Leeds United, do którego został wypożyczony z Juventusu. Amerykanin nie podbił serc kibiców na Elland Road, którzy regularnie z niego szydzili. Na dodatek środkowy pomocnik w ciągu roku spędzonym w drużynie “Pawi” miał aż czterech trenerów i w podcaście “The American Dream” przyznał, że jeden z trenerów nie miał pojęcia, kim w ogóle jest 25-latek. Wypowiedź zawodnika “Starej Damy” cytuje portal “JuvePoland”.

Niespecjalnie pomogło mi, że zdecydowałem się na transfer dokładnie ze względu na Jesse’go Marscha, a dwa tygodnie po tym jak pojawiłem się w klubie, jego już w nim nie było. W ciągu sześciu miesięcy miałem czterech trenerów i jestem przekonany, że jeden z nich w ogóle nie miał pojęcia, kim jestem. Nie mówię, że powinien mnie tak po prostu znać, ale jeśli piłkarz przychodzi gdzieś na wypożyczenie, to chyba powinieneś poznać swoją drużynę, dowiedzieć się kogo masz do dyspozycji. Przy rzutach rożnych kazał mi ustawiać się poza polem karnym, a jestem pewien, że jakieś 85% bramek strzeliłem właśnie po stałych fragmentach gry i dośrodkowaniach – opowiadał pomocnik.

Weston McKennie w ostatnim spotkaniu z Lazio wystąpił po raz setny w koszulce Juventusu. 25-letni reprezentant Stanów Zjednoczonych przez ten czas 13-krotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował sześć asyst.

Sprawdź także: Hiszpan szybko zaaklimatyzował się na Old Trafford. “Czuję się jak w domu”

Komentarze