Michał Helik z golem w Championship [WIDEO]

Michał Helik
PressFocus Na zdjęciu: Michał Helik

Michał Helik wpisał się na listę strzelców w meczu 38. kolejki Championship. Jego Barnsley podejmowało na własnym stadionie Bristol City. Polski obrońca zdobył gola na 2:0 w 21. minucie pojedynku tym samym ustalając wynik spotkania.

• Barnsley walczy o utrzymanie w Champioship
  • Helik jest podstawowym obrońcą
  • Polak wpisał się na listę strzelców w 21. minucie

Ładny gol Michała Helika

Helik bramkę zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Polak bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym rywala i świetnym uderzeniem głową pokonał bramkarza gości Daniela Bentleya.

Polak podwyższył wynik spotkania na 2:0 ustalając wynik tego pojedynku. Wcześniej, w 10. minucie na listę strzelców wpisał się Carlton Morris. Kibice więcej bramek już nie zobaczyli.

Po 38. kolejkach Championship Barnsley znajduje się na 22. pozycji w tabeli. Zespół Michała Helika traci dwa punkty do będącego na bezpiecznej 21. lokacie Reading.