Witsel: Musimy skupić się na sobie

Axel Witsel
Obserwuj nas w
fot. Maksim Blinov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur Na zdjęciu: Axel Witsel

Pomocnik Borussii Dortmund Axel Witsel uważa, że jego drużyna powinna skupić się na sobie w drugiej połowie sezonu. Aktualnie drużyna z Dortmundu prowadzi w ligowej tabeli, mając sześć punktów przewagi nad Bayernem Monachium.

Czytaj dalej…

– Jestem przekonany, że to może być szczególny rok dla kibiców, klubu i dla nas zawodników – powiedział Witsel. – Wokół tego klubu panuje bardzo specyficzna atmosfera i tego potrzebujemy. Chcemy osiągnąć coś wielkiego.

– Teraz musimy zająć się drugą połową sezonu dokładni tak, jak było to w pierwszej, jeden mecz po drugim – dodał pomocnik.

Szkoleniowiec Bayernu Niko Kovac zapewniał, że jego drużyna będzie naciskać Borussię do końca. – Co jeszcze Bayern powinien powiedzieć w ich sytuacji. Dobrze by było, gdybyśmy skupili się tylko na sobie – skomentował to Witsel.

– Fizycznie jestem w dobrej formie i dzięki doświadczeniu z ostatnich kilku miesięcy jestem również bardziej dojrzały i psychicznie mocniejszy niż wcześniej. Nigdy nie czułem się lepiej na boisku niż w tym sezonie – dodał.

Komentarze